Ceník a podmínky spolupráce

Konzultace probíhá vždy v předem dohodnutých čase. Dodržuji čas, na kterém se dohodneme, proto na konzultaci nebudete čekat. Prosím i Vás o dochvilnost, aby nemuseli čekat klienti, kteří jsou objednáni později. 

Čas každého z nás je vzácný. Važme si svého času navzájem a řešme případné změny termínů, pokud je to jen trochu možné, s předstihem. Někdy se může stát, že změníte názor a schůzku si rozmyslíte nebo vám do toho něco vleze. Abychom předešli nedorozuměním a nejasnostem, níže jsou sepsána pravidla pro jednotlivé konzultace a také storno podmínky, které objednáním se na termín akceptujete.


Pokud na dohodnutý čas nemůžete přijít, je nezbytné se předem z konzultace omluvit. Omluva je možná nejpozději 48 hodin v pracovní dny před smluvenou konzultací. Při neuskutečněném neomluveném sezení účtuji cenu konzultace v plné výši. V případě mimořádných nenadálých situací jsem otevřená dohodě, jak situaci budeme řešit. 


Poradna není zdravotnickým zařízením, služby nejsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění. Přesto se některé pojišťovny ve spolupráci se zastřešující profesní organizací Česká asociace pro psychoterapii, které jsem řádným členem, rozhodly na terapie u mne přispívat v rámci svých bonusových programů.

Pokud jste pojištěni u některé z následujících pojišťoven a splníte její podmínky pro čerpání bonusů, můžete na terapii získat příspěvek své pojišťovny.

V současnosti na péči o duševní zdraví u mě lze získat příspěvek těchto pojišťoven:

111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna

https://dusevnizdravi.vzp.cz/

205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

https://www.cpzp.cz/preventivni-program/73

211 - Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR

https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/psychoterapeuticke-poradenstvi

213 - Revírní bratrská pokladna

https://www.rbp213.cz/cs/pojistenci/bonusy-a-prevence/preventivni-a-bonusovy-program/zeny-od-19-do-59-let/a-912/#popup_dusevni-pohoda

Prosím, čtěte podrobně podmínky čerpání u jednotlivých pojišťoven, případně se mi ozvěte předem, sdělím Vám podrobnosti. 


Cena za sezení zohledňuje čas, který spolu pracujeme, ale také čas a mou energii na přípravu na sezení a na vedení dokumentace, náklady na další profesní vzdělávání a supervizi. 

Pokud se nacházíte v obtížné životní situaci a cena je pro Vás vysoká, ozvěte se mi, zkusíme najít řešení. 

Individuální konzultace

60 minut                                                                                                                                                 

900 Kč/sezení

Párová, rodinná konzultace

90  minut

1400 Kč/sezení